Üzletágvezető

Textiliparban tevékenykedő Partnerünk részére tapasztalattal rendelkező Üzletágvezető kollégát keresünk.
Feladatok:
  • Kb. 20 fős csapat vezetése
  • Az üzleti folyamatok biztosítása és a szolgáltatások további bővítése, felelősség az üzleti egység minden területéért.
  • Az üzleti tevékenységek tervezésének és végrehajtásának átfogó stratégiai ellenőrzése, műszaki és gazdasági szempontból, a magyarországi fióktelep vezetőségével egyeztetve.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, szerződések megkötése
Elvárások:
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Több éves releváns vezetői tapasztalat
  • Textiliparban szerzett jártasság
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Szolgáltatás- és ügyfélközpontúság
  • Vállalkozói gondolkodás
  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • Kiemelkedő analitikus és műszaki megértés
  • Proaktív és kreatív munkamódszer
  • Gyakorlatias mentalitás
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Elkötelezettség, rugalmasság és megbízhatóság
  • Magabiztos fellépés
  • Önérvényesítő képesség
  • Erős kommunikációs és tárgyalási készség
Amit kínálunk:
  • Dinamikus környezet
  • Vezető vállalatcsoportban való munka a legmagasabb minőségben
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Állandó, teljes munkaidős állás
  • Alap + mozgóbér, kompetenciáknak megfelelően
  • Nyugat-Magyarországi munkavégzés