Adótanácsadó

ADÓ OSZTÁLYUNK ÚJ KOLLÉGÁT KERES
Home Office lehetőséggel, GYŐRI központtal.
Legyél te a legújabb tagja csapatunknak!
Csatlakozz hozzánk akár pályakezdőként is!
Feladatok:
  • adó és transzferár csapat támogatása, főként a különböző dokumentációk készítésében
  • a fentiekhez kapcsolódó netes kutatások, információszerzés
  • adatbázis keresések és készítések
  • csapattagok munkájának támogatása
Elvárások:
  • szereted a kutatómunkát, az interneten és adatbázisokban való böngészést
  • erős analitikus és problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • precíz vagy és szereted a csapatmunkát,
  • tárgyalóképes nyelvtudással rendelkezel német és/vagy angol nyelvből.
Amit kínálunk:
  • Innovatív munkakörnyezetet
  • Versenyképes jövedelmet
  • Lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • Béren kívüli juttatásokat (cafeteria, prémium)
  • Stabil, vidám csapatot
  • Megbízható piaci hátteret
  • Humánus kommunikációt és munkastílust
  • Közvetlen kapcsolatot és szakmai támogatást a vezetőktől
  • Változatos ügyfélkört
  • Rugalmas munkaidőt