Audit Senior

Keressük Senior Auditor kollegánkat Budapesten és környékén, alkalmanként Győr és környéke is előfordulhat.
Munkavégzés formája: Budapesti irodában és helyszíni munka az ügyfeleknél, home office szabályzat szerint, havi két alkalommal a győri irodában
Kezdés: 2024 szeptember
Feladatok:
  • Ügyfeleink számára könyvvizsgálati és tanácsadási szolgáltatások nyújtása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Könyvvizsgálati munkák megtervezése, végrehajtása a hatályos könyvvizsgálati standardok és a kialakított módszertan alapján
  • Könyvvizsgálati feladatok delegálása, az audit team irányítása, ellenőrzése
  • Asszisztens kollégák szakmai támogatása
  • Vizsgált területek hiányosságainak felmérése, feltárása, javaslatok megfogalmazása, valamint dokumentálása
  • A könyvvizsgálat során felmerült komplex számviteli, könyvvizsgálati kérdéseknek való utánajárás, belső szakmai egyeztetés, társosztályokkal való együttműködés
  • Adatok és nyilvántartások összegyűjtése és elemzése
  • Intézkedési tervek nyomon követése
  • Elvégzett vizsgálatok összefoglalása, felettesek felé történő rendszeres tájékoztatás a vizsgálat státuszáról, a felmerülő kérdésekről
  • Jogszabályoknak megfelelő működés fenntartása
  • Egyéb speciális projektekben való részvétel (átvilágítások, átalakulások, támogatások)
Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel, a német előnyt jelent
  • Jogosítvány,
  • 3-5 év releváns tapasztalat – előny könyvvizsgálati, ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Béren kívüli juttatások
  • Megbízható piaci háttér
  • Szakmai támogatás
  • Változatos ügyfélkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Akár részmunkaidős foglalkoztatás